loading...

Yedi Mumya FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

PARTLI SİSTEM PART-1

PART-2

PART-3

PART-4

PART-5

Yedi Mumya FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(45%) (9%) (38%)
56 Oy

Yedi Mumya

Yedi Mumya türkçe izle, aksiyon filmleri izle, gerilim filmleri izle, macera filmleri izle, 7 mumya filmi izle, 7 mummies filmi izle

Yapım:2006 ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim, Macera
Yönetmen: Nick Quested
Süre: 1 saat 30 dk

Film Hakkında
2006 ABD yapımı olan filmde konu olarak aksiyon, gerilim, macera ele alınmıştır..Nick Quested yönetmenliğini yaptığı film 1 saat 30 dakika sürmektedir..Gardiyanlarla birlikte çölde hapis yatacakları yere ilerlemekte olan bir grup mahkum ile, ve yolculuk esnasında yaptıkları bir planla kaçmayı düşünmektedirler..Ve planlarını uygulamaya geçirip kaçarkende yanlarında bir tane gardiyan rehin alırlar..Kaçarken yolda yaşlı bir kızıldereliye rastlarlar ve karşılaştıkları bu kızıldereli mahkumlara rüyalarında bile göremeyecekleri kadar çok altından bahseder..
Ve kaçan mahkumlar yaşlı kızıl derelinin anlattığı hazineyi bulmak için bahsettiği bölgeye doğru ilerlemeye başlarlar..O zaman da her kes vahşi batıda yaşıyomuş gibi giyinmektedir, mahkumlar bir bar bularak kafa dağıtıp bira içip birazda gönül eğlendirmektir amaçları..Fakat bu kasabada kalanlar zombiler ve vampirlerdir, zaten 100 yılı aşkın bir süredir kimse uğramamaktadır..

Yedi Mumya Hakkında Yorumlar


 zaman kaybı
24 Aralık 2011 - 16:33

zaman kaybında baska bıse deıl

Mert Yıkılmaz
30 Aralık 2011 - 19:18

III Arkadaşlar ne dıyecegımı bılmıyorm ama başı iyide sonları kötüü ama izlenile biilinir bir sız sız oln fılmı yorumlara baqarak yargıllamayın izleyin görün ama güzeldii.

Muhalefet Cocuk.!
23 Ocak 2012 - 18:58

BU SİTEYE RESMEN GICIKLIGI OLAN EMEGE SAYGIYI BİLMEYEN UTANMAZ AHLAKSIZLAR YORUM YAPMASIN FİLM BENCE SÜPER İŞLERİ GÜÇLERİ FESATLIK KISKANÇLIK ÇEKEMEMEZLİK SİTEYİ KARALAMAK..!!

Anna
12 Mayıs 2012 - 20:13

ben gittim bemydeenim bfctfcn herkez ağlıodu biz 13 kişi gfclmekden yerlere yttk ve protesto ettik filmi. filmde atatfcrk kf6tfcleniyor.. zfclfi livaneli atatfcrk dfcşmanı birisidir zaten salih bozok da ***** dir yaverlerin yfczkarasi.

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur