loading...

YASAK AŞK FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

YASAK AŞK FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(38%) (19%) (27%)
218 Oy

Yasak Aşk

YASAK AŞK filmini izle, yasak aşk filmi izle, aşk filmleri, aşk filmi izle, duygusal filmler izle

Tür : Dram
Yönetmen : Michael Winterbottom
Senaryo : Hossein Amini , Thomas Hardy (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Eduardo Serra
Müzik : Adrian Johnston
Yapım : 1996, İngiltere , 123 dk.

Oyuncular: Christopher Eccleston (Jude Fawley) , Kate Winslet (Sue Bridehead) , Liam Cunningham (Phillotson) , Rachel Griffiths (Arabella) , June Whitfield (Drusilla Teyze) , Berwick Kaler (Çiftçi Troutham) , Caitlin Bossley (Anny) , Emma Turner (Sarah)

Toplumun klişeleşmiş bakış açılarını yıkmak zordur. Sürekli gelişme ve öğrenme arzusu ile yanıp tutuşan duvarcı Jude Fawley, zor olan herşeyle mücadele etmeye hazırdır. 19. yüzyılın, insanları belli statülere hapseden hiyerarşik anlayışını yıkmakla mücadele eden Fawley, öğrenme arzusunun da etkisi ile üniversitenin bulunduğu kasabaya taşınır.

Bu kasabada tanıştığı Sue, olmak istediği insanın cisme gelmiş hali gibidir. Akraba olmalarına rağmen aralarında engellenemez bir çekim başlar. Ama toplumun, aykırı olana saplamaya hazır dişleri, hemen bu iki aşığa yönelecektir. Kendilerini yargılayan toplumla olan mücadeleleri, aşk ve özgürlük adına verilen en onurlu mücadelelerden biridir.

Thomas Hardy’nin romanından uyarlanan film, Britanya’nın en ‘çılgın’ çocuklarından birinin, Michael Winterbottom’un elinde eşsiz bir seyirliğe dönüşüyor. Christopher Ecclestone ve Kate Winslet’in çok üstün bir performans sergilediklerini de ekleyelim.

YASAK AŞK Hakkında Yorumlar


 eylül
03 Temmuz 2012 - 17:50

filmin konusu bana etik gelmedi açıkçası ama film olarak idare eder

CAHİT
07 Ağustos 2012 - 23:40

harika izlemeye değer

kübra betül
07 Ekim 2012 - 01:31

iki saatinizi boşa harcamayın berbattııı..

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur