loading...

Yapışık Kardeşler FİLMİ İZLE

loading...

 

 

 

Tek Part Tek Part

Yapışık Kardeşler FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(57%) (27%) (16%)
37 Oy

Yapışık Kardeşler

Türk filmleri kategorisinde yer alan Türk komedi filmlerine bir yenisi olarak Yapışık Kardeşler filmini ekranlarınıza getiriyoruz. Son zamanların başarılı oyuncusu İlker Ayrık, bu seferde hem oynadı hemde yönetti. Halim ile Selim komik iki kardeştir. Fakat sıradan kardeşlerden farkları, doğuştan yapışık ikizler olmaları bu yaşa kadar beraber yaşamış olmalarıdır. Küçük bir köyde sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam ederler fakat yaşları gelmesine rağmen, kendilerine uygun ‘hayırlı’ bir kısmet bulamazlar. Hal böyle olunca da büyük şehrin, İstanbul’un yolunu tutarlar. Filmin yönetmenliğini, komedi oyunculuğu ve sunuculuğu ile tanıdığımız İlker Ayrık üstleniyor. Yapımda başrolü Hakan Bulut ile paylaşan Ayrık’a kadroda ayrıca İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve Bülent Şakrak gibi yakından tanıdığımız isimler eşlik ediyor.

Tür:Komedi
Yönetmen:İlker Ayrık

Yapışık Kardeşler Hakkında Yorumlar


 memo
12 Haziran 2015 - 15:23

ekran buyumuyo admin neden olabilir

Editör
12 Haziran 2015 - 19:58

memo:
Değerli izleyicimiz film videoları tek tek kontrol edildi belirtilen şekilde bir hataya rastlanmadı lütfe tekrar deneyip, aynı sorun ile karşılaşırsanız hani partta tam ekran olmadığını belirtmenizi rica eder ilginize teşekkür ederiz. Keyifli seyirler..

mustaf
17 Haziran 2015 - 13:34

daha güel filimler getiririmisin adin

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Yabancı Dizi İzle | Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur