loading...

TOP GUN FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 


PARTLI SİSTEM
PART-1 PART-2 PART-3 PART-4 PART-5 PART-6

TOP GUN FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(71%) (4%) (16%)
94 Oy

Top Gun

TOP GUN filmini izle, top gun filmi izle, top gun hd izle, top gun filmi full izle, top gun online izle

Tür : Aksiyon / Dram
Yönetmen : Tony Scott
Senaryo : Jim Cash , Jack Epps Jr.
Görüntü Yönetmeni : Jeffrey Kimball
Müzik : Harold Faltermeyer
Yapım : 1986, ABD , 110 dk.

Oyuncular: Tom Cruise (Teğmen Pete ‘Maverick’ Mitchell) , Kelly McGillis (Charlotte ‘Charlie’ Blackwood) , Val Kilmer (Teğmen Tom ‘Iceman’ Kazanski) , Anthony Edwards (Teğmen Nick ‘Goose’ Bradshaw) , Tom Skerritt (Komutan Mike ‘Viper’ Metcalf) , Michael Ironside (Komutan Rick ‘Jester’ Heatherly) , John Stockwell (Cougar) , Barry Tubb (Wolfman) , Rick Rossovich (Ron ‘Slider’ Kerner) , Tim Robbins (Sam ‘Merlin’ Wells) , Meg Ryan (Carole Bradshaw)

Usta donanma pilotu Pete Mitchell ileri derece eğitim için gönderildiği Miramar Donanma Hava Üssü’nde herkesin ulaşmaya çalıştığı Top Gun onur ödülü için en kıdemli pilotlardan biri olan Tom Kasansky ile başa baş bir mücadele içine girer. Mitchell’ın babası, kendisinin sebep olduğu bir kazada çok sayıda başka askerle birlikte şehit olmuştur. Bu durum diğer pilotların Mitchell’a karşı tavırlarındaki soğukluğun da nedenidir… Mitchell bir süre sonra üste tanıştığı bir sivil danışman olan Charlotte Blackwood ile tutkulu bir ilişki yaşamaya başlar.

Bir arkadaşının ölümüyle sarsınan Mitchell, Top Gun ödülünü almayı başaramayınca psikolojik sorunlar yaşamaya başlar. Beklediği başarıyı yakalamak için son şansı ani bir uluslararası krizde yerine getirmekle görevlendirdiği kritik bir görevdir.

1986’nın en çok hasılat yapan filmi olan Top Gun filmi, 80’lerin bol aksiyonlu, erkek-egemen askeri dramaları içinde özellikle havadan çekilen yüksek bütçeli uçuş sekanslarının yarattığı heyecan ile ön plana çıkmıştı. Yönetmen Tony Scott’ın eski bir reklam yönetmeni olması filmin bol hareketli estetiğinin başarısını açıklıyor.

TOP GUN Hakkında Yorumlar


 vert
03 Mart 2012 - 19:32

güzel deyelim bakalım

TheBesTK1nq
07 Mart 2012 - 01:18

Partlı Sistem Koyarsanız Sevinirim… Tşkrler..
Saygılar.
TheBesTK1nq

emre
25 Temmuz 2012 - 21:23

süper

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur