loading...

TETİKÇİ 2 FULL FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

TETİKÇİ 2 FULL FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(63%) (4%) (24%)
51 Oy

TETİKÇİ 2

TETİKÇİ 2

Hayatta kalmak için her şeyin yapılabildiği Los Angeles şehrinde tekrar heyecandolu bir macera başlar.
Chev’inin Los Angeles caddelerine yaptığı ölümcül atlayıştan kurtuluşu, ve hemen akabinde gizemli bir Çin mafyası tarafından kaçırılışından üç ay sonra gözlerini açtığında kalbinin ameliyatla çıkartılıp, yerine çalışabilmesi için düzenli olarak elektrik takviyesi gerektiren pilli bir aletin takıldığını görür.
Kendini tutsak tutanlardan tehlikeli bir şekilde kaçan Chev, tekrar bir kovalamacanın içindedir. Bu kez karizmatik Meksika çete lideri ElHuron’dan, ve Çin Suç Örgütü’nün başı olan 100 yaşındaki Poon Dong’dan kaçmaktadır ve kalbini çalanlardan intikamını alma peşindedir. Hayatta kalmak için her şeyin yapılabildiği Los Angeles şehrinde tekrar heyecan dolu bir macera başlar.
jason statham,sinema, izle, filmi, filmini, filmleri,

Kategori : AKSİYON
Etiketler : , , , , ,
TETİKÇİ 2 FULL Hakkında Yorumlar


 umit
22 Mayıs 2012 - 04:57

Bu ne ya olmamis.

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur