loading...

SONSUZ FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

Tek Part

SONSUZ FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(72%) (12%) (12%)
85 Oy

SONSUZ

SONSUZ filmini izle, sonsuz türk filmi, sonsuz filmi full izle, türk filmi izle, türk filmleri

Tür :   Dram
Gösterim Tarihi : 18 Eylül 2009
Yönetmen : Cemal Şan
Senaryo : Can Sinan
Yapım : 2009, Türkiye

Oyuncular: Ferhat Gündoğdu (Serhan) , İsmail Hacıoğlu (Volkan) , Süleyman Turan (Jön Süleyman) , Şevket Çoruh (Cihan) , Ayça Bingöl (Aylin) , Elif Sönmez (Tuğçe) , Rıza Kocaoğlu (Vedat)

Sonsuz, üç kanser hastasının hayata tutunma ve arkadaşlığını içinizi acıtacak bir senaryo ile anlatan, aynı zamanda da güldüren bir hayat öyküsüdür.

13 yaşında töre cinayetiyle hapse girmiş ve 20 yılını ıslahevinde geçirmiş Serhan, gün ışığını dahi göremeden kanser hastalığı yüzünden hastaneye yatar. Hastanede yatmakta olan eski aktör Süleyman Turan’la birbirlerine destek olurlar.

Arada sırada yanlarına katılan Volkan tedaviyi kabûl etmiyor ve sadece bayıldığında izi bulunarak hastaneye taşınıyordur. Volkan Süleyman’ı babası kadar severken, Serhan ile de iyi anlaşamıyordur.

Fakat hastanede olaylar hesaplandığı gibi gitmeyince Volkan Serhan’ı da alır çıkar hastaneden. Fakat DJ’lik yaptığı yerde kıskançlık sonucunda olaylar karmakarışık bir hal alır ve peşine kulübün sahibi Cihan’ı takar. Sanatın her türüne tutkun bir adam olan Cihan aynı zamanda piskopattır. En büyük hayaliyse kitabını bitirip yayınlatmaktır. Onu sanat uğruna üzen adamları değişik yollardan nasıl öldürdüğünü anlattığı kitabını…

SONSUZ Hakkında Yorumlar


 Bülent ibili
14 Ağustos 2014 - 00:58

İzlenmesi gerek bir Filim,

Elif
10 Ekim 2014 - 14:29

Muhteşem bir film bayıldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Hayatın tadını çıkaramayanlara iyi bir ders…

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur