loading...

SON CELLAT FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

Tek Part Tek Part

SON CELLAT FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(66%) (9%) (12%)
97 Oy

SON CELLAT

SON CELLAT

SON CELLAT filmini izle, kadir inanır filmleri, kadir inanır izle, atilla saral, jülide kural, film seyret, sinema izle

Yusuf’un ve Bayram’ın yolları bir hapishanede kesişir. Yusuf ülke yönetiminin askeri cunta ile yapıldığı bir dönemde savcıyken hapishaneye girer. Arabacılık yapan Bayram ise cinayetten yargılanıyordur. Bu savcı ve cahil köylü, dört duvar arasında birbirlerine yoldaş olur. Filmde Yusuf ve Bayram’ın dostlukları üzerinden, o dönemin insanlık acıları anlatılırken aynı zamanda idamın, idam eden ve idam edilen olarak iki taraflı bakış açısı da yansıtılmıştır. Kambur bir arabacıyı büyük bir başarıyla canlandıran Kadir İnanır’ın yanısıra, ülkemizin önemli tiyatrocularından; savcının eşi rolüyle Jülide Kural ve cellat emeklisi rolüyle Erol Demiröz de filmin dramatik anlatımını güçlendiriyor.

SON CELLAT Hakkında Yorumlar


 muart
16 Haziran 2011 - 18:36

güzel

hamit
10 Kasım 2011 - 18:06

kadir babanın bütün filimlerine hayranım

murat
09 Ağustos 2012 - 18:28

guzel di izlemenizi tavsiye ederim

kemal yoğ.
03 Mayıs 2015 - 21:45

KEŞKE İNSANLAR BOYLE FİLMLERDEN İBRET ALSA..AMA MALESEF SU DUZENE BAKARSAK HIÇ IBRET ALINMAMIŞ..CAHİLLİK BAŞA BELA…EMEĞİ GEÇEN HERKESİN ELLERİNE SAĞLIK..

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur