loading...

RED KİT: BATIYA HÜCUM FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

RED KİT: BATIYA HÜCUM FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(73%) (10%) (13%)
48 Oy

RED KİT: BATIYA HÜCUM

RED KİT filmini izle, red kit filmleri, red kit full izle, red kit sinema, daltonlar filmi, dalton kardeşler

Konusu: New York, 1855. Red Kit Daltonları bir kez daha yargılanmaları için batıya götürmektedir. Her zamanki gibi, bu dört azılı suçlu kaçarlar ve birçok bankayı soyarlar. Polisler Daltonların arkasındadır ama Joe Dalton parayı Kaliforniya’ya doğru yolculuk eden bir göçmen karavanına saklar. Yalnız kovboy onları izliyor olsa da Daltonlar bir şekilde karavana karışır ve kahkaha dolu yeni maceralar başlamış olur.

RED KİT: BATIYA HÜCUM Hakkında Yorumlar


 fazil
07 Şubat 2012 - 00:29

ay gülmekten geceyi uyuyamadım. ay bu ne ya daltonlar bi harika bence bu çizgi filmin en komik tarafını tutanlardır. zaten daltonlar olmasa bu çizgi filmin neresi komik olur yaa. izlemeye deyer. gülmekten bayılacaksınız….

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur