loading...

NAVARON'UN TOPLARI FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

PARTLI SİSTEM
PART-1
PART-2
PART-3
PART-4

NAVARON'UN TOPLARI FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(67%) (11%) (17%)
54 Oy

NAVARONUN TOPLARI

NAVARON'UN TOPLARI

NAVARON’UN TOPLARI filmini izle, 2.dünya savaşı filmleri, asker filmleri, askeri filmler, savaş filmleri, savaş filmi izle, film seyret, sinema izle

2. Dünya savaşında bir komando takımı, Ege adalarından birine bombaları imha etmek üzere gönderiliyor. Alman birlikleri burada bir kanalın kontrolünü elinde tutmaktadır. Komandoların amacı, topları imha edip İngilizlerin bölgeye girmesini sağlamaktır.

NAVARON'UN TOPLARI Hakkında Yorumlar


 aziz
03 Temmuz 2014 - 19:58

Çok güzel bir film ama bir okadarda Yunanistan reklamı vpropogandasıda yapılıyor ben başından sonuna kadar Yunanistanı tanıtan bir reklam filmi olarak izledim.

Ali Rıza Uğurlu
26 Aralık 2014 - 10:01

Bu filmi gençliğimde sinemada izlemiştim. Aklımda kalan filmlerdendi. Dün akşam (25.12.2014) tv’de izleyecek birşey bulamayınca eşimle izledik. Çok güzel bir film.

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur