loading...

MAD MAX 2: YOL SAVAŞÇISI FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

Fragman Tek Part Tek Part
PARTLI SİSTEM
PART-1 PART-2 PART-3

MAD MAX 2: YOL SAVAŞÇISI FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(86%) (5%) (5%)
22 Oy

Mad Max 2: Yol Savaşçısı

MAD MAX 2: YOL SAVAŞÇISI, mad max 2 izle, mad max yol savaşçısı, mad max serisi full, mad max bütün filmleri, mad max izle

Tür : Aksiyon / Bilim Kurgu
Yönetmen : George Miller
Senaryo : Terry Hayes , George Miller , Brian Hannant
Görüntü Yönetmeni : Dean Semler
Müzik : Brian May
Yapım : 1981, Avustralya , 91 dk.

Oyuncular: Mel Gibson (“Mad” Max Rockatansky) , Bruce Spence (The Gyro Captain) , Michael Preston (Pappagallo) , Max Phipps (The Toadie) , Vernon Wells (Wez) , Kjell Nilsson (The Humungus) , Emil Minty (The Feral Kid) , Virginia Hey (Savaşçı Kadın) , William Zappa (Zetta)

Nükleer savaş sonrası harap ve bitap düşmüş Avustralya. İlk filmden hatırladığımız çılgın Max, ailesini kaybettikten sonra kendisini yollara vurmuştur. İnsanların ulaşımlarını sağlayacak petrol için yaşadığı bir bölgede çetelerin baskısı altında olan bir grubun yanına sığınır ve güvenliklerini sağlamaya çalışır.

Pek çok kaynakda ilk filmden daha başarılı bulunan devam filmi Mad Max Yol Savaşcısı, bilim kurgu-western-kara film arasındaki sınırları flu’laştırarak, oldukça etkileyici bir çalışma ortaya çıkarıyor.

Filmin başarısından sonra pek çok taklidi yapıldı. Başarısız bir film olan, Su Dünyası’da Mad Max’in devam filmi Road Warrior’un izlerini taşır.

MAD MAX 2: YOL SAVAŞÇISI Hakkında Yorumlar


 haydar
01 Haziran 2011 - 14:31

güzelbirfim

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur