loading...

Kırımlı (2014 Yerli Film) Full Hd FİLMİ İZLE

loading...

 

 

 Kırımlı (2014 Yerli Film) Full Hd FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(50%) (43%) (7%)
14 Oy

kırımlı 2014
Kırımlı (2014 Yerli Film) Full Hd izle
MDb: 7.5
YAPIM: 2014
YÖNETMEN: Burak Cem Arlıel
OYUNCULAR: Baki Davrak,Murat Yıldırım,Selma Ergeç
Film Hakkında:Tatar Türklerinin esir kampında ektikleri acıları gerçek hayattan esinlenerek beyaz perdeye aktaran filmde savaşın yaşattığı dram ve acılarla dolu hayatı tüm gerçekliği ile aktarmakta.Sadık 2. dünya savaşında orduya katılır.Almanlara seri düşen SAdık almanca bilgisi sayesinde irtibat görevlisi olarak seçilir.Kırımı Ruslardan geri almayı ve özgürlüğü vadeden Almanların ordusuna katılarak cepheye gider.Lakin yağmurdan kaçarken doluya tutulan Kırım Türklerinin gerçeği anlamaları fazla uzun sürmez.

Kırımlı (2014 Yerli Film) Full Hd Hakkında Yorumlar


 Shqiptar
10 Nisan 2016 - 12:41

Genelde Türk filmi izlemem, fakat bu film gerçekten güzeldi. Hatta son zamanlarda izlediğim en başarılı Türk filmlerinden biri diyebilirim.

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur