loading...

Katliam FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

Tek Part

Katliam FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(46%) (12%) (35%)
85 Oy

KATLİAM filmini izle, korku filmleri, gerilim filmleri, gerilim filmi izle, korku film izle

Konusu: Yüzyılın sonu şerefine yapılan törende korkunç bir terslik olur ve uzun yıllardır uykuda olan dişi bir şeytan uykusundan uyanır. Altmış yıl sonra bu törenin yapıldığı eski topraklara inşaa edilen bir eve bir çift taşınır ve genç kızlarının öldürülmesi üzerine ev kırk yıl daha terk edilir. Şimdi, altı eğlence sever üniversite öğrencisi, aynı evi yüksek karla satmayı planlayan açgözlü zengin emlakçıyla evi temizlemek için anlaşır. Gündüzleri sıkı çalışıp, geceleri çok eğlenme planları istemeden Succubusu uyandırmalarıyla bozulur.

Katliam Hakkında Yorumlar


 sezin
24 Ocak 2013 - 19:02

bence mükemmel bir film emeğinize sağlık 😀

gAMZE
15 Mart 2013 - 23:51

ben daha izleyemedim ama yorumlardan anlaşılıyo BOK gibi flm boşuna izlemeyin zaman kaybı bu filimin sonu çok saçmaa ilk başı ürkütücü ama yani çok ta korkunç dill zaman kaybı boşuna İZLEMEYİN…..:):):)

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur