loading...

Kardeşler Takımı – Band of Brothers 2001 Türkçe Dublaj izle FİLMİ İZLE

loading...

 

 

 

Fragman
PARTLI SİSTEM
PART-1 PART-2 PART-3 PART-4 PART-5 PART-6 PART-7 PART-8 PART-9 PART-10

Kardeşler Takımı – Band of Brothers 2001 Türkçe Dublaj izle FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(86%) (9%) (5%)
22 Oy

Kardeşler Takımı – Band of Brothers 2001 Türkçe Dublaj izle
Tür: Dram, Aksiyon, Savaş
Imdb: 9.6
Süre: 705 Dakika
Film Hakkında:
Aksiyon filmleri, Dram filmleri ve Savaş filmleri kategorisinde yer alan 10 bölümlük mini dizide 2. Dünya Savaşı’nı anlatan en başarılı TV dizisi olarak gösterilen Kardeşler Takımı, askerler arasındaki görev duygusu, dostluk, güveni son derece etkileyici sahnelerle sergileyen bir cesaret öyküsünü konu olarak beyaz berdeye işlemektedir. Dünya onlara güvenmişti, onlarda birbirlerine güvenmişti. Band of Brothers, Kardeşler Takımı tarihçi ve biografçı Stephen Ambrose tarafından yazılmış olup aynı adlı romanından uyarlanarak II. Dünya Savaşı temalı, 10 bölümlük televizyon dizisi serisi şeklinde sinema severlere sunulmuştur. Ortak yapımcılığını, Akademi Ödüllü Er Ryan’ı Kurtarmak filminde beraber çalışan Steven Spielberg ve Tom Hanks üstlenmiştir. Dizi, II. Dünya Savaşı sırasında Amerikan ordusunun 506. Alay’ın 101. Hava Gücüne bağlı Easy Bölüğü askerlerinin yaşadıkları tecrübeler esas alınarak kurgulanmıştır. Dizi, öncelikle askerlerin temel eğitim aldığı Georgia’daki Toccoa kampından başlamıştır. Devamında ise Normandiya Çıkarması, Operasyon Market Garden ve savaşın sonunda doğru gerçekleşen Bastogne Savaşı ile sona ermiştir. Dizideki olaylar Ambrose’nin Easy Bölüğünden hayatta olanlar ile gerçekleştirdiği bire bir röportajlar ile şekillendirilmiştir. Ayrıca savaş sonrası hayatta kalmayı başaran askerlerin yazdıkları kitaplardan da yararlanılmıştır.

Kardeşler Takımı – Band of Brothers 2001 Türkçe Dublaj izle Hakkında Yorumlar


 Fatih
23 Haziran 2014 - 19:50

Pasifik Savaşlarından sonra bu dizi harika açıkçası. 2. dünya savaşı filmlerini ilgim büyük böyle filmleri izlemek bana mutluluk veriyor , teşekkürler site yöneticileri ve aminleri .

Aziz
14 Temmuz 2014 - 14:51

Admin sana ve emeği geçen herkese teşekkürler; çok güzel bir diziyi bizlere sunduğunuz için sağolun.

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur