loading...

KAPAN FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

KAPAN FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(54%) (13%) (28%)
39 Oy
KAPAN

KAPAN

KAPAN filmini izle, korku filmleri, korku filmi izle, kapan filmi, korku filmi türkçe, gerilim filmi izle, bedava sinema izle, online film izle, sinema seyret

 

Zakes Abbott kız arkadaşı Beth’le birlikte bir otoyolda yolculuk ediyordur. Yolda bir kamyona çarpmaktan son anda kurtulur. Ama kamyon şöförü sinirlenip Zakes’i otoyolda kovalamaya başlar.

Kovalamaca esnasında kamyonun kapısı aralandığında Zakes bir kadın cesedi görür. Bunun gerçekliğini sorgularken bir benzinliğe girdiğinde de kız arkadaşı birden ortadan kaybolur. Sevgilisini deli gibi etrafta ararken kendini kimsenin geçmediği otobanda kedinin kovaladığı fare gibi hisseder.

Oyuncular: William Ash (Zakes Abbot) , Christine Bottomley (Beth) , Andreas Wisniewski (The Tarman) , Claire Keelan (Wendy) , Stuart McQuarrie (Thorpe) , Robbie Gee (Chimponda)

KAPAN Hakkında Yorumlar

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur