loading...

KAMPÜSTE ÇIPLAK AYAKLAR FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

Tek Part Tek Part

KAMPÜSTE ÇIPLAK AYAKLAR FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  

KAMPÜSTE ÇIPLAK AYAKLAR

KAMPÜSTE ÇIPLAK AYAKLAR filmini izle, yerli film izle, türk filmleri, türk filmi izle, yeni filmler izle

Konusu: Bugüne kadar Hindistan’a yolculuk yapan ve yapılan spritüel yolculuk sonrasında hayatları değişen insanlar temasına takla attıran, farklı bir açıdan ele alan ve Türkiye’deki gençlerin hayatına odaklanan bir film. Hikâye İstanbul’daki bir Üniversite’de geçmektedir.

Farklı sorunları olan gençlerin bulunduğu sınıfın kapısı bir gün açılır ve içeri adı Şiva olan Hintli bir kız girer. İlk başta herkesin giysileri ve görünüşünden dolayı alay ettiği kız, sonradan herkesin arkadaşı olacak ve farklı kültürden gelmenin verdiği farklı bakış açısı, inançlar, mitolojik hikâyelerin yardımıyla onların hayatını değiştirecektir. Ancak hiç kimsenin bilmediği, bu Hintli kızın bir sırrı olduğudur.

Film günümüzün gençlerinin yüzeysel yaşantılarına, birey olmalarına izin vermeyen toplumsal baskılara ve gençlerin duygusal yönlerinin çöküşüne eleştirel bir bakış getirmesi ile öne çıkmaktadır.

Tür :Dram
Gösterim Tarihi : 2 Ekim 2009
Yönetmen : Cansel Elçin
Senaryo : Cansel Elçin , Meltem İnan
Görüntü Yönetmeni : Refik Çakar
Müzik : Deniz Cuylan
Yapım : 2009, Türkiye / Fransa / Hindistan

Oyuncular: Ezgi Asaroğlu , Melza Burcu İnce , Damla Sönmez , Türkü Hazer , Ahmet Olgun Sünear , Emrah Akduman , Güven Kütük , Cansel Elçin , Laçin Ceylan , Nihat İleri

KAMPÜSTE ÇIPLAK AYAKLAR Hakkında Yorumlar


 derya
02 Şubat 2015 - 03:06

Konusu berbat bi film yonetmen ateist galiba o guclu kadroya daha iyi bi konu bulamamis sacmaligin daniskasi

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur