loading...

JONAH HEX-TÜRKÇE FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

TEK PART

JONAH HEX-TÜRKÇE FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(50%) (23%) (19%)
448 Oy

Jonah Hex

JONAH HEX-TÜRKÇE filmini izle, türkçe kovboy filmleri, kovboy filmi izle, western filmleri, western film izle

Tür : Aksiyon / Dram / Western
Yönetmen : Jimmy Hayward
Senaryo : Mark Neveldine , Brian Taylor
Yapım : 2010, ABD

Oyuncular: Josh Brolin (Jonah Hex) , John Malkovich (Quentin Turnbull) , Megan Fox (Lilah) , Will Arnett (Lieutenant Grass) , Michael Fassbender (Burke)
Yaralı Jonah Hex (Josh Brolin), başına buyruk bir ödül avcısıdır. İzini sürdüğü herkesi ve herşeyi eninde sonunda mutlaka yakalar. Ölüme meydan okuyan vahşi geçmişi ona bir ayağı bu dünyada, bir ayağı diğer tarafta, efsanevi bir ün kazandırmıştır. Görüştüğü tek kişi, randevu evindeki hayatı onda derin yaralar açmış olan Leila (Megan Fox)’dır.

Jonah, Birleşik Devletler ordusu ona geri çeviremeyeceği bir teklif sunduğunda kendi geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır; Özgürlüğüne karşılık çok tehlikeli bir terörist olan Quentin Turnbull (John Malkovich)’un izini sürmesi ve onu yakalaması gerekmektedir. Ancak, Jonah’ın eski düşmanı olan ve kendi ordusunu toplayan Turnbull da Jonah ölmeden asla durmayacaktır. Grafik roman “Jonah Hex”ten uyarlanan bu epik macera, bir adamın kurtuluşuna karşılık iyi ile kötü arasındaki büyük savaşa karşı verdiği mücadeleyi konu alıyor.

JONAH HEX-TÜRKÇE Hakkında Yorumlar


 seyfettin
30 Haziran 2014 - 01:46

Izlemem gerek

FIRAZ
04 Eylül 2014 - 23:01

Hacı Film Bozuk Sana Zahmet Bi El Ataydın .

bekir kurt
02 Kasım 2014 - 20:30

süper

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur