loading...

İYİ KÖTÜ ÇİRKİN (SÜPER KALİTE) FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

Tek Part Tek Part
PARTLI SİSTEM
PART-1 PART-2 PART-3 PART-4 PART-5

İYİ KÖTÜ ÇİRKİN (SÜPER KALİTE) FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(60%) (9%) (19%)
397 Oy

İyi, Kötü ve Çirkin - Il Buono, il brutto, il cattivo

İYİ KÖTÜ ÇİRKİN (SÜPER KALİTE), filmini izle, iyi kötü çirkin full izle, iyi kötü çirkin filmi, kovboy filmleri, kovboy filmi izle, kovboy filmleri izle

Tür :   Western / Aksiyon
Yönetmen : Sergio Leone
Senaryo : Agenore Incrocci , Furio Scarpelli
Görüntü Yönetmeni : Tonino Delli Colli
Müzik : Ennio Morricone
Yapım : 1966, İtalya , 161 dk.

Oyuncular: Clint Eastwood (Sarışın (İyi)) , Lee Van Cleef (Sentenza (Kötü)) , Eli Wallach (Tuco Benedito Pacifico Juan Maria Ramirez (Çirkin)) , Aldo Giuffrè , Mario Brega (Binbaşı Wallace)

Amerikan İç Savaşı yıllarında, üç silahşör sürekli birbirleriyle kesişen kaderlerinin çizdiği yolda, farklı gerekçelerle aynı amaç uğruna yürüyorlardı. Bu silahşörlerin adı “İyi”, “Kötü” ve “Çirkin” di ve onların için iç savaş bir cehennem değil, pratik yapma olanağıydı.

Ortak çalışan “İyi” ve “Çirkin” biraz tehlikeli ama hiç de fena kazandırmayan bir işleri vardı; “Çirkin” bir çok kentte aranan azılı bir suçlu olduğu için “İyi” onu adalete teslim edip önce ödülünü alıyor sonra da darağacından riskli bir metot ile kurtarıp bir sonraki işe kadar sağ kalmasını sağlıyordu.

Bir gün gizli bir hazinenin varlığı ortaya çıkınca bu hazinenin peşine düşen “İyi” ile “Çirkin” in araları bozuldu. Onlar birbirleriyle çatışıp didişirken ortaya üçüncü bir hazine avcısı çıktı: “Kötü”

“Kötü” bu üç silahşör içerisinde adına en fazla layık olanıydı…

İYİ KÖTÜ ÇİRKİN (SÜPER KALİTE) Hakkında Yorumlar


 atilla
25 Aralık 2014 - 17:33

filmin jenerigi bile omre bedel

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur