loading...

ERKEKLER AĞLAMAZ FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

72 dakika sonra uyarı aldığınızda modeminizi kapatıp tekrar açın.

ERKEKLER AĞLAMAZ FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(88%) (6%) (0%)
17 Oy

ERKEKLER AĞLAMAZ

ERKEKLER AĞLAMAZ

ERKEKLER AĞLAMAZ filmini izle, askeri filmler, savaş filmleri, savaş filmi izle, film seyret, sinema izle

1953 yılı. Kore savaşı bitmiş, hayatta kalma savaşı başlamıştır. 18 yaşındaki iki delikanlı, Taeho ve Jongdu, öksüz çocuklar kampında kalmaktadır, burası bir toplama kampını aratmaz, herkes açlıktan, insanlık dışı muameleden ve dayanılmaz çalışma koşullarından acı çekmektedir. Ama bu ikilinin daha güzel bir yarın rüyası vardır. Akıllı ve zeki olan Taeho’dur, sokak kabadayısı olansa Jongdu’dur. Birlikte Amerikan ordusunun malzemelerini çalmayı planlarlar ve işi büyütmek için başka gençleri aralarına alırlar. Ancak bölgedeki çetelerin elinden işi almaya kalkışınca, hayatta kalma savaşı gerçek bir savaşa döner.

ERKEKLER AĞLAMAZ Hakkında Yorumlar


 kaan
01 Mart 2010 - 15:18

editör arkadaşım filmi seyredemiyoruz. reklamdan önce filmi açmamızı sağlasanız iyi olacak.içerik değiştirilmiş.nasıl filmi açacağız söylermisiniz?

Editör
01 Mart 2010 - 16:11

Kaan Bey, film üzerinde yer alan reklam bize ait değil. Bize upload hizmeti sağlayan megaupload sitesinin reklamıdır. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. 1 dakika kadar beklerseniz filmin üzerinde play düğmesi çıkacak. Düğmeye tıklayıp izleyebilirsiniz.

serdal atmaca
24 Nisan 2010 - 19:07

72 dakıkadan sonra fılm sewyredemıyoruz 54 dakıka beklemenız gerekmektedır dıyor

Huseyn
18 Eylül 2010 - 09:33

filmi izlemek oluyor hemde beklemeden 1deqe gozledim play geldi ama filmi izlemedim . hayat guzeldir filmine baxacam . sora bu filme ))))

ibrahim demir
20 Ekim 2011 - 00:01

manyak film kaçırmayın ama sıkıntı çok doğru durust seyredemyoruz çok donyo

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur