loading...

DÜNYALI FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

TeK PaRT VideoZer için 65.dakikada sorun olursa modeminizi kapatıp açın ve sayfayı yenileyin istediğiniz yerden filmi izlemeye başlayabilirsiniz

DÜNYALI FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(70%) (4%) (16%)
74 Oy

Dünyalı

DÜNYALI filmini izle, bilim kurgu filmleri, bilim kurgu izle, bilim kurgu sineması, sinema izle

Tür : Bilim Kurgu / Dram
Yönetmen : Richard Schenkman
Senaryo : Jerome Bixby
Görüntü Yönetmeni : Afshin Shahidi
Müzik : Mark Hinton Stewart
Yapım : 2007, ABD , 87 dk.

Oyuncular: David Lee Smith (John Oldman) , Tony Todd (Dan) , John Billingsley (Harry) , Ellen Crawford (Edith) , Annika Peterson (Sandy)

John Oldman, bir üniversitede yaptığı tarih profesörlüğü görevinden ayrılıp başka bir yere taşınma kararı alır. Veda etmek için evine gelen profesör arkadaşları John’un taşınmasının altındaki nedeni merak eder.

Arkadaşlarının meraklı soruları üzerine gizemini korumaktan vazgeçen John, neden taşındığını açıklar: yaklaşık 14.000 yıldan beri yaşayan ve hiç yaşlanmayan bir ölümsüzdür. Ortaya attığı bu iddia arkadaşları tarafından sorgulanacak ve hepsi John’un delirmiş ya da kendilerini sınıyor ya da en kötüsü doğruyu söylüyor olma ihtimalleri arasında gidip geleceklerdir.

Düşük bütçeli ve tek bir mekanda çekilmiş olan Dünyalı, seyircisini de tüm film boyunca düşünmeye ve sorgulamaya iten, herhangi bir özel efekte ihtiyaç duymamış farklı bir bilim-kurgu.

DÜNYALI Hakkında Yorumlar


 Enes
25 Ekim 2011 - 09:15

Sanırım Partlarda Bir Sorun Var editör güncellerseniz Sevinirim Teşekkürler

Editör
27 Ekim 2011 - 23:40

fİLM GÜNCELLENMİŞTİR İYİ SEYİRLER DİLERİZ

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur