loading...

ÇİNGENELER ZAMANI FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

FİLM ALTYAZILIDIR

ÇİNGENELER ZAMANI FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(67%) (0%) (0%)
6 Oy

ÇİNGENELER ZAMANI Time of the Gypsies

ÇİNGENELER ZAMANI filmini izle, Çingeneler Zamanı online izle, Çingeneler Zamanı full izle, Çingeneler Zamanı filmini online izle, Çingeneler Zamanı film seyret

Tür :   Dram
Yönetmen : Emir Kusturica
Senaryo : Emir Kusturica , Gordan Mihic
Görüntü Yönetmeni : Vilko Filac
Müzik : Goran Bregovic
Yapım : 1988, İngiltere / İtalya / Yugoslavya , 142 dk.

Oyuncular: Davor Dujmovic (Perhan) , Bora Todorovic (Ahmed) , Ljubica Adzovic (Büyükanne) , Husnija Hasimovic (Merdzan) , Sinolicka Trpkova (Azra) , Zabit Memedov , Elvira Sali (Danira)

Perhan Romanya’da büyükannesiyle yaşayan yeniyetme bir çingenedir. Çingenelerin doğayla bütün ve kendilerine has atmosferinde, Perhan da biraz kendi iç dünyasında biraz da kızarkadaşının aşk ateşinin içinde yaşamaktadır. Genç çingene, duygu yoğunluğu yaşadığında nesneleri uzaktan hareket ettirebilmektedir de.

Mafyatik işler peşindeki Ahmed, ondan yararlanmak için Perhan’ı kendisiyle birlikte şehre gelmeye ve yaşadığı yeri terketmeye ikna eder. Perhan bu yeni hayata tek bir şey için katlanır: yeterince para biriktirmek ve sevdiklerine geri dönüp evlenebilmek. Bir yandan da bacağından ameliyat olmak için onlardan ayrılan kızkardeşini bulmayı ummaktadır.

Yönetmen Emir Kusturica’ya uluslararası alanda tanınma getiren ve Cannes’da coşkuyla taçlandırlan bu ilgi çekici yapım, aynı zamanda tamamı çingene dilinde çekilen ilk film özelliğini de taşıyor. Müzik, dram, hayal, bildiğiniz tüm Kusturica bileşenlerini barındıran bir yapım.

ÇİNGENELER ZAMANI Hakkında Yorumlar


 osman
16 Temmuz 2011 - 17:39

ııııııııııııı ok kötü bir filim hiç izlemem

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur