loading...

CENTİLMEN FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

PARTLI SİSTEM
PART-1
PART-2
PART-3
PART-4
PART-5
PART-6

CENTİLMEN FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(29%) (29%) (29%)
7 Oy

Centilmen - The American

CENTİLMEN filmini izle, centilmen filmi, gerilim filmleri, gerilim filmi izle, film seyret

Tür : Gerilim / Dram
Gösterim Tarihi : 10 Eylül 2010
Yönetmen : Anton Corbijn
Senaryo : Rowan Joffe , Martin Booth
Yapım : 2010, ABD

Oyuncular: George Clooney (Jack) , Bruce Altman (Larry) , Thekla Reuten (Mathilde) , Thekla Reuten (Mathilde) , Irina Björklund (Ingrid) , Violante Placido (Clara)

Oscarlı oyuncu George Clooney, ilk filmi “Control” ile haklı bir saygınlık kazanmış yönetmen Anton Corbijn’in ikinci filminde başrolde karşımıza çıkıyor.

Kiralık katiller arasında Jack (G. Clooney) yıllar içinde usta mertebesine yükselmiş, acımasızlığıyla tanınan biridir. İsveç’deki işi beklediğinden farklı bir şekilde sonuçlanır. Sıradaki işi onun son işi olacaktır. Her görevden sonra yaptığı gibi küçük bir İtalyan kasabasında kendine yarattığı “vaha”da inzivaya çekilir. Bu kasabada “ölüm”den bir süreliğine de olsa uzaklaşmaktadır. Kasabanın rahibi Peder Benedetto’yla (İtalyan sinema ve tiyatrosunun usta aktörü Paolo Bonacelli) bir dostluk kurar. Aynı sırada, kasabada tanıştığı Clara (Violante Placido) isimli genç kadınla da yakınlaşır. Yeni görevini ona Belçikalı bir kadın (Thekla Reuten) bildirecektir. Jack, Clara’yla başlayan ilişkisi yüzünden konsantrasyonunu kaybetmektedir ve bir tetikçi için en tehlikeli şey açık vermektir.

Centilmen, Martin Booth imzalı “A Very Private Gentleman” adlı romandan sinemaya uyarlandı.

CENTİLMEN Hakkında Yorumlar


 ALPKARA
20 Kasım 2010 - 03:06

Gayet güzel bir filmdi , hiç sıkılmadan izledim.Georg C. severlerin sıkılmadan izleyeceği bir film… katillerde sever …

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur