loading...

ÇARESİZLER FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

Tek Part Tek Part

ÇARESİZLER FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(67%) (10%) (11%)
94 Oy

ÇARESİZLER

ÇARESİZLER

ÇARESİZLER filmini izle, cüneyt arkın filmleri, ahmet mekin filmleri, türk filmleri, yeşilçam filmleri, sinema izle

Karısı tecavüze uğrayıp öldürülen Osman, failleri tek tek öldürüp intikam alır ve teslim olur. Ortada kalan küçük oğlu Kadir, kimsesiz, zorluklar içinde büyüyüp namlı bir kabadayı olur. Mert ve iyiliksever kişiliğiyle iyilerin yanında, kötülere karşı tavizsizdir.

Kanunsuzları haraca bağlamış, onlara korku salmıştır. Osman, yirmi yıllık hapis hayatından sonra tahliye olur. Eski tüfek bir kabadayı olarak namını korumaya kararlıdır. Ancak adam öldürmeye tövbe etmiştir. Kadir’le başa çıkamayan düşmanları onu ortadan kaldırmaya karar verirler. Ne yazık ki bu iş için seçtikleri tetikçi, Kadir’in öz babası Osman’dır. Baba-oğul bilmeden karşı karşıya gelecektir.

Başrollerde: Cüneyt Arkın, Perihan Savaş, Ahmet Mekin, Turgut Özatay

ÇARESİZLER Hakkında Yorumlar

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur