loading...

BU NASIL SARIŞIN FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

BU NASIL SARIŞIN FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(76%) (3%) (15%)
33 Oy

Tür : Komedi
Gösterim Tarihi : 14 Aralık 2001
Yönetmen : Robert Luketic
Senaryo : Kirsten Smith , Karen McCullah Lutz , Amanda Brown (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Anthony B. Richmond
Müzik : Rolfe Kent
Yapım : 2001, ABD , 96 dk.

Oyuncular

Reese Witherspoon (Elle Woods) , Luke Wilson (Emmett Richmond) , Selma Blair (Vivian Kensington) , Matthew Davis (Warner Huntington) , Victor Garber (Profesör Callahan)

Elle Woods, cazibesiyle kampüsteki erkeklerin ilgi odağı olmayı başaran bir genç kadındır: Öyle ki, kampüs takviminde Bayan Haziran ünvanıyla yer almakta ve okulun gözde gençlerinden Warner Huntington’la çıkmaktadır.

Yazık ki, Bayan Huntington olmasının önünde, ciddi bir engel vardır: Erkek arkadaşının ailesi bazı konularda tutucu sayılacak insanlardır ve Elle’in “fazla sarışın” olması, aralarındaki kültür farkını garip bir biçimde suyüzüne çıkarır.Sarışınlar sarışını Elle’den böylece ayrılan Warner Huntington, Harvard’da hukuk okumak üzere kendine yeni bir yol çizer. Terkedilmeyi hazmedemeyen Elle, acayip hırs yapmıştır: Pek de müstakbel avukat görüntüsü vermemesine rağmen, şartları zorlayarak o da Harvard’daki hukuk fakültesine girmeyi başarır.
Tam Ekran
Tam Ekran

Kategori : KOMEDİ, YABANCI SİNEMA
Etiketler :
BU NASIL SARIŞIN Hakkında Yorumlar

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur