loading...

Böcek Bug FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

PARTLI SİSTEM PART-1
PART-2
PART-3
PART-4
PART-5
PART-6
PART-7
PART-8
PART-9
PART-10

Böcek Bug FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(14%) (0%) (86%)
51 Oy

Böcek Bug
Böcek Bug türkçe izle, Böcek Bug korku filmi izle, korku filmleri izle, korku filmi izle

Korku sinemalarına damga vuran”Exorcist” filminin yönetmeni William Friedk’in yazmış olduğu ve beyaz perdeye aktarılan filmde, çok ilginç konulara yer verilmiştir..Film’in şehirden uzak bir otel’de geçmektedir..Sadece bir odada çekilen bu film’de sorunlu bir kadının lezbiyen sevgilisi, eski kocası ve sonradan tanışacağı bir adam..Eski kocası ile geçinmekte sıkıntı yaşayan Agnes kendisini anlayışla karşılayacak bir adamla tanışacaktır vekocasına artık tahammul edemeyen Agnes artık başka bir adama ilgi duymaya başlar..Peter ile arkadaş olarak yaşamaktadırlar, aslında ilk başlarda ona karşı ilgi duymamış olsada Peter daha sonradan onunla yatacaktır..Ve ne olacaksa zaten artık o andan itibaren olacaktır..

Böcek Bug Hakkında Yorumlar


 zehra
28 Ekim 2012 - 18:44

fılmı ızlemeden konusuna baktımda bıseye anlam veremedım konuyla fılmın ısmı arasında ne alaka var

rhme
21 Ocak 2013 - 21:33

Sırf berbat dediniz diye bakcam 😀 komik geliyo böyleleri

AYSEL22
15 Mart 2014 - 21:05

♥*♥*♥BEN HAYATIMDA BU KADAR * SACMA* FILM IZLEMEMISTIM.KATEGORIDE YAZILANLAR VAR YA AKSIYON,GERILIM,KORKU YEMINLE BUNLARIN HIC BIRI YOK. HEMEN SAYFAYI DEGISIN.

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur