loading...

AVANAK KUZENLER FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

Tek Part

AVANAK KUZENLER FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(50%) (14%) (34%)
56 Oy

AVANAK KUZENLER

AVANAK KUZENLER

Kendisini dünün Tarık Akan’ı bugünün Kenan İmirzalıoğlu’su sanan Tankut. Kendisini insanların kaderlerini değiştirecek mucit sanan Serkan. Kendisini kadınların peşinde koştuğu Valantino sanan Neco. En belirgin ortak özellikleri avanaklıkta yarışmaları.
Üç avanağın kurtarıcısı güzel ve asi Melike. Peki bu üç kuzen bir araya gelip ortak iş çevirmeye kalkarlarsa ne olur? Neler olmaz neler? Ortalık gırgır şamatadan yıkılır.
alp kırşan, yağmur atacan, paşhan yılmazel, erdal tosun, fatma toptaş
avanak kuzenler filmini izle, avanak kuzenler türk filmi, türk filmleri izle

AVANAK KUZENLER Hakkında Yorumlar


 adem
16 Mart 2010 - 12:00

filim onceden izledim ama tm boyle başdan sona izlememişdim eyer izliye bilirsem yorumumda gzl filime diya turk filimi adı ustunde tşkrlr

ünal arslan
04 Ekim 2011 - 01:50

hayatımda izlediğim en güzel film umut en kötü film ise avanak kuzenler :))) filmi baştan sona izleyebileni tbrk etmek lazım gerçekten berbat ötesi bir film:)))

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur