loading...

AŞK DERSİ FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 


PARTLI SİSTEM
PART-1 PART-2 PART-3 PART-4 PART-5

AŞK DERSİ FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(42%) (20%) (35%)
71 Oy

AŞK DERSİ

AŞK DERSİ filmini izle, romantik filmler, romantik film izle, aşk filmleri, aşk filmi izle

Tür :   Dram
Gösterim Tarihi : 19 Şubat 2010
Yönetmen : Lone Scherfig
Senaryo : Lynn Barber , Nick Hornby
Görüntü Yönetmeni : John de Borman
Müzik : Paul Englishby
Yapım : 2009, İngiltere , 95 dk.

Oyuncular: Emma Thompson (Müdire) , Peter Sarsgaard (David) , Alfred Molina   (Jack) , Rosamund Pike (Helen) , Dominic Cooper (Danny) , Olivia Williams (Miss Stubbs) , Carey Mulligan (Jenny)

Konusu: Yıl 1961; savaş sonrası, Beatles öncesi dönem Londra’sında…16 yaşında zeki ve çekici bir genç kız olan kadınlığa geçişin eşiğinde olan Jenny (Carey Mulligan); Londra’nın banliyölerinden Twickenham’daki odasında Juliette Greco şarkıları söyleyip daha özgür ve Gauloise kokulu bir hayatın hayallerini kurmaktadır. Yağmurlu bir Londra sabahında Jenny’nin rutin hayatı “uygunsuz” bir aşık olan 30 yaşlarındaki David (Peter Sarsgaard)’in gelişyle alaşağı olur. Parlak bir öğrenci olan Jenny, Oxford’da okuma hakkı kazanmakla, karizmatik ve kendinden yaşça geçkin bir adamın çekici teklifi ve hayatı arasında gidip gelmektedir.

AŞK DERSİ Hakkında Yorumlar


 Hakan
10 Aralık 2014 - 06:31

fena değil

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur