loading...

ARKADAŞIMIN AŞKI FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

ARKADAŞIMIN AŞKI FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(67%) (14%) (14%)
21 Oy
ARKADAŞIMIN AŞKI

ARKADAŞIMIN AŞKI

ARKADAŞIMIN AŞKI filmini izle, komedi filmleri, aşk filmi izle, arkadaşımın aşkı filmi, komedi filmi türkçe, romantik komedi filmi izle, bedava sinema izle, online film izle, sinema seyret

 

Dustin sonunda hayallerindeki kadın, Alexis ile karşılaşmıştır. Fakat zaman içinde Alexis’in ondan uzaklaştığını anlar ve en iyi arkadaşı Tank’tan yardım ister.

 

Tank, terkedilmiş erkeklerle anlaşarak onlara yardım ediyordur. Eski sevgililerinin hayatına girip, önce kendine bağlayıp ardından onları deli ederek onları ayrıldıkları erkeklere döndürüyordur.

 

Fakat bu sefer Tank sert kayaya çarpmıştır. Güzel olduğu kadar akıllı da olan Alexis, onun ne dolaplar çevirdiğini anlar. Alex’in zekasından etkilenen Tank, ona karşı duyduğu çekim ve en iyi arkadaşına olan sadakat arasında kalır.

ARKADAŞIMIN AŞKI Hakkında Yorumlar

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur