loading...

ANGEL A FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

ANGEL A FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(75%) (4%) (7%)
28 Oy

ANGEL A

ANGEL A filmini izle, fransız filmleri, komedi filmi izle, romantik komedi filmleri, romantik film izle

Konusu : Andre, şehrin yarısına onbinlerce dolar borcu olan yeteneksiz bir dolandırıcıdır. Alacaklılarının peşinde olmasından dolayı çareler aramaya başlar. Kendini teknik olarak Amerikalı gördüğü için Amerikan konsolosluğuna başvurur ama beklediği yardımı bulamaz.

Güvenliği için hapse girmeyi bile göze alır ama bunda da başarılı olamaz. Fakat kaderi, tesadüfi bir şekilde karşılaştığı uzun bacaklı Angela’nın ona yardım etmesiyle farklı bir yol almaya başlayacaktır.

Sinemalar.com Puanı:7.5/10
Yapım:2005 Fransa
Tür:Fantastik, Komedi, Romantik
Yönetmen ve Senaryo:Luc Besson
Süre:1 saat 30 dakika.

ANGEL A Hakkında Yorumlar


 bella
03 Aralık 2010 - 02:40

İzlemeye başlamadan önce bambaşka bir konu bekliyordum (gerçek anlamda bir fantastik kurgu), ancak beklentilerimin dışında çıktı.
Buna rağmen, kesinlikle hoş bir filmdi ve güzel zaman geçirdim. Kalbinin tatlı tatlı atmasını isteyenlerin, izlemesini tavsiye ederim. İyi seyirler …

gulseven
15 Temmuz 2011 - 15:06

Çok guzel

hassan
03 Ekim 2011 - 01:10

editorum film yok.

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur