loading...

AMERİKAN PASTASI FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

TEK PART

AMERİKAN PASTASI FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(64%) (8%) (14%)
36 Oy

Tür : Komedi
Gösterim Tarihi : 5 Kasım 1999
Yönetmen : Paul Weitz
Senaryo : Adam Herz
Görüntü Yönetmeni : Richard Crudo
Müzik : David Lawrence
Yapım : 1999, ABD , 95 dk.

Oyuncular

Jason Biggs (Jim Levinstein) , Chris Klein (Chris ‘Oz’ Ostreicher) , Thomas Ian Nicholas (Kevin Myers) , Alyson Hannigan (Michelle Flaherty) , Shannon Elizabeth (Nadia) , Tara Reid (Vicky) , Eddie Kaye Thomas (Paul Finch) , Seann William Scott (Steve Stifler) , Eugene Levy (Jim’in babası) , Natasha Lyonne (Jessica) , Mena Suvari (Heather) , Jennifer Coolidge (Stifler’ın annesi)

Kızlara nasıl yaklaşacaklarını bilmeyen 4 delikanlı, bu konularda daha tecrübeli dört genç kız ve pasta alır. Yılın en komik filmlerinden biri olmaya aday olan film aynı zamanda pastayı seks aracı olarak da kullanan ilk film. Film ABD’de 17 yaş sınırı getirilmiş. Bir gençlik komedisi olan filmin şiddet filmleri ile aynı kategoriye konması akıllara şu soruyu getiriyor: ABD’de hala cinsellik, şiddetten daha mı sakıncalı sayılıyor.

AMERİKAN PASTASI Hakkında Yorumlar

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur