loading...

ALACAKARANLIK – TWILIGHT FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

TEK PART

ALACAKARANLIK – TWILIGHT FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(82%) (4%) (10%)
993 Oy
ALACAKARANLIK - TWILIGHT

ALACAKARANLIK - TWILIGHT

Annesiyle birlikte Phoenix’te yaşayan Isabelle “Bella” Swan, annesinin başka bir adamla evlenmesi üzerine babasının yanına Washington’ın Fork kasabasına taşınır. Edward ise, küçük kasabasında yıllardan beri ailesiyle yaşayan bir vampirdir. Uzun süre vampir kimliklerini saklamış olan aile, insan kanı içmeden, insanlara zarar vermeden sakin bir hayat sürmektedirler.

Yeni başladığı okulunda tanıştığı Edward’a aşık olan Bella, bir süre sonra Edward’ın vampir olduğunu öğrenmesine rağmen ondan vazgeçemez. İkili arasında tehlikeli ve tutkulu bir ilişki başlar. Çok geçmeden ortaya çıkan Cullens Ailesi’nin düşmanları Edward’ın zayıf noktasına saldıracaktır, yani Bella’ya..

vampir filmleri izle, sinema izle, film seyret

ALACAKARANLIK – TWILIGHT Hakkında Yorumlar


 elif
31 Temmuz 2013 - 13:54

ßella çok çirkin edward da öyle the vampire diaries bu filme 10000 basar elena belladan çok daha güzel ve stefanda edwarddan daha da yakışıklı!

gizli hayran
18 Eylül 2013 - 17:11

siz herşeyi çok biliyorsunuz ya insanlar ne seviyorsa onu seçer sizene be…………………………………………….ILOVEYOUROBERTPATTİNSONSENİHERŞEYDENÇOKSEVİYORUM

Meleksu
19 Eylül 2013 - 09:15

Filim harika o kadar güzel ki… cok güzel yaptılar!

hilal
21 Kasım 2013 - 20:04

ben edwarta aşığım edwart çok yakışıklı

alialp
30 Ağustos 2014 - 12:17

çok güzel bir film ama çok zor açılıyor

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur