loading...

ACIMASIZ FİLMİ İZLE

 

loading...

 

 

ACIMASIZ FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(50%) (50%) (0%)
2 Oy

Tür : Dram / Suç
Gösterim Tarihi : 24 Kasım 2006
Yönetmen : Detlev Buck
Senaryo : Zoran Drvenkar , Gregor Tressnow
Görüntü Yönetmeni : Kolja Brandt
Yapım : 2006, Almanya , 98 dk.

Oyuncular

David Kross (Michael Polischka) , Jenny Elvers (Miriam Polischka) , Erhan Emre (Hamal) , Kida Ramadan (Barut) , Arnel Taci (Crille) , Kai Müller (Matze) , Hans Löw (Kommissar Gerber) , Jan Henrik Stahlberg (Dr. Klaus Peters)

Michael, annesi ile birlikte onun zengin erkek arkadaşı sayesinde Zehlendorf’un zengin bir mahallesinde yaşamaktadır. Fakat bu ilişki bir gün sona erince Michael ve annesi, Berlin’in kenar mahallerinden birine taşınmak zorunda kalırlar.

Bir yandan annesi ile ilişkisinde sorunlar yaşarken diğer yandan da okulda kendi çapında egemenlik kurmuş serseri bir grubun baskılarına maruz kalır. Girdiği ortama ayak uydurabilmek için yasadışı işlere bulaşmakta gecikmeyen Michael, kısa sürede suç dünyasının derinlerine dalacaktır.
Tam Ekran
Tam Ekran

Kategori : DRAM-DUYGUSAL, YABANCI SİNEMA
Etiketler :
ACIMASIZ Hakkında Yorumlar

sinemadafilmizlee.com | copyright © 2016 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur